Döşemealtı Evden Eve Nakliyat

Döşemealtı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmetleri hızlı, güvenilir, verimli ve ekonomik şekilde yerine getirilmesi gerekli olan işlemlerdir. Antalya merkezli olarak 2003 yılından beri kaliteli nakliye hizmeti gayesiyle çalışan ve büyüyen firmamız Nakliyecim ile sizlere taşımacılık noktasında profesyonel kalitede hizmet veriyoruz. Döşemealtı evden eve nakliyat ile beraber tüm Türkiye üzerinde arzu edilen noktalar arasında taşıma ve nakliye işlemlerini yapabilecek yetenek ve donanıma sahip bir firmayız. Çağrı merkezimizden ya da online hizmet için oluşturulan nakliyecim.org üzerinden firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Alanlarında oldukça deneyimi bulunan çalışanlarımız, teknolojik gelişmeleri takip eden ekipmanlarımızla, 'siz isteyin biz taşıyalım' ilkesi altında ihtiyaç duyduğunuz tüm taşıma işlemlerinde yanınızda yer alıyoruz.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz;

  • Evden eve nakliye hizmeti
  • Şehirlerarası Nakliye
  • Asansörlü Taşıma
  • Ofis Taşıma Hizmeti
  • Firma Taşıma Hizmeti
  • Fuar Taşıma Hizmeti
  • Depolama Hizmetler

Şeklinde çeşitleniyor. Taşıma işlemine başlamadan önce yerinde ekspertiz, profesyonel paketleme işlemi ve nitelikli nakliye ile garantili biçimde eşyalarınızı hızlı ve güvenilir olarak taşıyoruz.

Ekspertiz ve Paketleme Aşamaları

Tamamen ücretsiz olarak sizlere sağladığımız hizmetlerin en başında eşyalarınızın durumunu yerinde gördüğümüz ekspertiz hizmeti geliyor. Bu çalışma ile taşıma planı, gerekli olan malzeme, ekip ve ekipman ihtiyaçlarıyla birlikte sizlerin isteklerini de tespit ediyoruz.

Taşınacak eşyaların paketlenmesi işlemlerinde hassasiyet gösteriyor, sadece sizin eşyanız için temini yapılan paketleme malzemesi ile çalışıyoruz. En nitelikli şekilde tamamlanan paketleme işlemlerinde firmamızca belirlenmiş kalite esaslarından asla taviz vermiyoruz.

Sigortalı Taşıma

En doğru şekilde paketlenmiş ve taşımaya hazır duruma getirilmiş eşyaların özenli şekilde nakliyesini sağlıyoruz. Bu aşamada asansörle eşya taşıma gibi olanakları kullanıyoruz. Eşyaların söküm ve kurulum aşamalarında profesyonel bilgiye sahip çalışanlarımız ile taşıma adına tüm işlemleri firmamız bünyesinde karşılıyoruz. Kurumsal bir şirket olarak Döşemealtı evden eve nakliyat ve tüm taşıma hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.