Gaziantep Antalya Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Antalya Evden Eve Nakliyat

Doğu Anadolu'nun büyük illerinden biri olan Gaziantep, nakliye programımız içerisinde yer almaktadır. Akdeniz'in turizm illerinden biri olan Antalya'ya yük götürmek isteyen müşterilerimiz, 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilir. Firmamız Gaziantep Antalya şehirlerarası nakliyat konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir.

Taşınmanın problem olduğu ve nakliye hizmetinin profesyonellik istediği günümüzde, firmamız bu nakliye işlemlerinde profesyonel çözüm sunmaktadır. Deneyimli eleman kadromuz, evden eve, fuar, ofis ve firma taşıma hizmetini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Diğer yandan firma taşıma, asansörlü taşıma ve depolama hizmeti de hizmet programımızda yer almaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Ekonominin ve sosyal hayatın bir parçası olan nakliye hizmeti, güven isteyen bir iştir. Pratik, etkili ve hızlı olması gereken nakliyat hizmetleri, ticaretin sorunsuz bir şekilde ilerlemesinde önemli rol oynamaktadır. Ev taşıma, depolama, fuar taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi konularda eşya güvenliği hizmet programımızın ilk sırasında yer almaktadır.

Ekspertiz hizmeti ile ilk aşamada eşyanın güvenliği ön plana çıkarılmaktadır. Özellikle evden eve nakliyat hizmetinde ekspertiz hizmeti, eşyanın sorunsuz bir şekilde taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Eşya taşıma işleminde, asansörlü araç ve kapalı kasa araç için uygun boşluk tespiti yapılmaktadır. Kapı, koridor, pencere ve balkon genişliği hesap edilmektedir.

Güvenli Taşıma Seçenekleri Bir Arada

Paketleme, taşıma ve marangoz işlemi için gerekli iş gücü de hesap edilmektedir. Sigortalama bu aşamada yapılmaktadır. İstifleme işleminde öncelik sırası ağır eşyalardadır. Ağır eşyalar ilk aşamada kapalı kasa araçlara indirilmektedir. Daha sonra hassas eşyaların kutları indirilmektedir. Yağmur, kar ve benzeri olumsuz hava koşullarından maksimum koruma sağlayan kapalı kasa araçlar, profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır.

Firmamız, söz verilen zamanda yük alımı gerçekleştirmektedir. Alınan yükü elemanlarımız, söz verilen zamanda teslim etmektedir.