Gündoğmuş Evden Eve Nakliyat

Gündoğmuş Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık alanında güvenilir, ekonomik ve verimli bir hizmet alabilmek önem taşır. 2003 yılında kurulan ve 16 yıldır Antalya merkezli olmak üzere nakliye alanında çalışan Nakliyecim firmamız ile profesyonel anlamda taşıma işlerini yapıyoruz. Sürekli gelişen ve büyüyen firmamız ile Gündoğmuş evden eve nakliyat ile birlikte Türkiye sathında istenilen konumlar arasında eşya taşımacılığı işlemlerini yapıyoruz. Oldukça donanımlı bir firma olduğumuz için hizmetlerde aksama ya da gecikmeler yaşatmıyoruz. Online olarak Nakliyecim Firmamıza nakliyecim.org ile ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimiz ve şubelerimizle de hizmet alımını rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Sunduğumuz Taşıma Hizmetleri

Eşya taşıma konusunda tecrübeli ekiplerimiz, her türlü taşımaya olanak veren teknolojik donanım ve ekipmanlarımızla, sizin nakliyeciniz olarak yapılacak taşıma hizmetlerini size sunuyoruz.

Bu noktada taşıma işlemlerimiz;

·      Evden eve nakliye işleri,

·      Asansörle Taşıma,

·      Şehirlerarası Nakliye işleri,

·      Fuar Taşıma işleri,

·      Ofis Taşıma işleri,

·      Firma Taşıma işleri,

·      Depolama Hizmeti.

 

Şeklinde çeşitlilik taşıyor. Eşya taşıma işleminden önce bulunduğu yerde eşyalara yönelik keşif, özel paketleme ve garanti kapsamında taşıma işlemlerini hızlı şekilde sunuyoruz.

Eşya Keşif ve Özel Paketleme Aşamaları

Ücretsiz olarak Nakliyecim firması olarak eşyaların bulunduğu yerde yerine getirdiğimiz keşif ve ekspertiz çalışması ile taşınacak eşyanın kapsamı, taşımada gerekecek araç ve personel sayısı gibi ihtiyaçlar ile birlikte sizin taleplerinizi de alıyoruz. Bu kapsamda eşya taşıma işine ait planı yapıyoruz.

Taşınılacak eşyaların niteliğine ve cinsine göre özel olarak sizin için hazırlanmış paketleme malzemeleriyle eşyaları özenle sarıyor ve taşıma işlemi için hazır duruma getiriyoruz. Kırılma ihtimali bulunan eşyalar için özel koli ve paket imkanlarıyla hiçbir eşyanızın taşıma aşamasında zarar görmemesini sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliye

Özenle paketlemesi bitirilen eşyaları aynı özen içerisinde taşıyor. Asansörle taşıma gibi imkanları eşya durumunuza göre kullanıyoruz. Şirket güvencemizle Gündoğmuş evden eve nakliyat ile tüm taşıma işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde tamamlıyoruz.