Kemer Evden Eve Nakliyat

Kemer Evden Eve Nakliyat

Firma olarak 16 yılı aşkın süredir kaliteli nakliyat hizmeti veriyoruz. Nakliyat alanında güvenilir firma olmayı amaçlayarak müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarının sorunsuz olarak karşılanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Birçok şehir ve bölgede hizmet veren firmamız kemer evden eve nakliyat firmaları arasında da öncü firma olarak tercih ediliyor. Müşterilerimizin bizleri tercih etmekteki güvenlerini boşa çıkarmamak adına nakliye sırasında ürünlerin zarar görmemeleri adına dikkatli davranıyoruz.

Nakliyat Öncesi Eşyaların Hazırlanması

Müşterilerimizin yapılan nakliye işlemi sırasında eşyalarının zarar görmesini engellemek adına eşyaların taşımaya uygun bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede zarar görme ihtimalini en aza indiriyoruz. Ayrıca kemer evden eve nakliyat firması olarak eşyalara istem dışı bir zarar gelmesi durumunda bizleri tercih eden müşterilerimizi mağdur etmemek adına sigortalı hizmet veriyoruz. Yaptığımız sigorta sayesinde eşyalar zarar gördüğünde zarar sigorta tarafından karşılanarak müşterilerimize teslim ediliyor.

Asansörlü Taşımacılık

Bizleri tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli hizmetimizi vermeye çalışıyoruz. Bu amaçla da taşımacılık sektöründe yıllardır çalışan deneyim sahibi elemanlarımızla çalışıyoruz. Elemanlarımız işlerinin ciddiyetinin farkında olarak eşyaların zarar görmeyecek şekilde bulundukları yerden çıkarılıp araçlara yüklenmesini sağlıyorlar.

Ayrıca yüksek katlı evlerden eşya indirmenin hem zor olduğunun hem de bu esnada eşyaların zarar görme oranının yüksek olduğunun farkında olarak asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalar zarar görmeden evlerden çıkarılabiliyor.

Tamamen teknoloji harikası olan asansörlerimizle eşyaların taşınması yanı sıra zaman kaybının da önüne geçiyoruz. Asansör araçlarımızla mekanlarda bulunan eşyalar kısa sürede dışarı çıkarılıp taşınabiliyor. Aynı şekilde ürünlerin yeni adreslerine yerleştirilmesinde de asansörlü hizmetimizi kullanabiliyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bunun için tüm şartları iyileştiriyor ve kaliteli hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizi müşterilerimizi düşünerek uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Kemer ilçesinde yaptığımız nakliyat hizmeti için talep ettiğimiz fiyatlar taşınacak eşyaların çokluğuna, taşınacak adresin mesafesine ve ek hizmetlere bağlı olarak değişebiliyor. Müşterilerimiz bizden hizmet almak istediklerinde web sayfamızdan teklif talebi oluşturarak almak istedikleri hizmete karşılık ödeyecekleri ücreti öğrenerek hizmet taleplerini onaylayabiliyorlar.

Bizlerde aldığımız onay sonrasında hizmeti verebilmek için müşterilerimizin belirttiği adrese giderek evden eve nakliyat hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.