Kepez Evden Eve Nakliyat

Kepez Evden Eve Nakliyat

Kepez ve mahallelerinde ikamet edenler ya da Kepez’e taşınmak isteyenlerin ev eşyalarını güvenli şekilde taşıyoruz. Kepez evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en güvenilir ve hesaplı hizmet veren bir firmayız. Müşterilerimizin ev eşyalarının durumlarına göre en uygun aracımızı ve yeterli sayıda personel belirlemesini yapıyoruz.

Hizmetlerimizi nakliyecim.org sitemizden yayınlıyor ve evini taşıtmak isteyenlerin hizmet öncesinde nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Güvenli Taşımacılık

Kepez evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak, güvenli taşımacılık ilkesine göre hizmetlerimizi sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli artırmaya çalışıyoruz. Güvenli taşıma hizmeti verebilmek için en iyi araçları, deneyimli personelleri kullanıyoruz.

Firmamızdan hizmet talebinde bulunanlar;

·      Güvenilir ve kaliteli taşıma,

·      Deneyimli işçilik

·      Asansör sistemi ile hızlı taşıma

·      Uygun fiyat ve zaman tasarrufu

 

Hizmetlerimizden faydalanarak, evlerinin taşınmasını sağlayabiliyorlar. Kaliteli hizmet sunabilmek için müşterilerimizin tüm eşyalarını elemanlarımız, özel paketleme ürünleri ile ambalajlıyor. Yaptığımız ambalajlama, taşınma sırasında eşyaların zarar görmesini önlemektedir. Yapacağımız hizmet anlaşmasına göre istenmesi durumunda yeni taşınılan evde, eşyaları gösterilen yerlere yerleştirilmesini yapıyoruz.

Hizmet Talebi

Kepez ev taşıma taleplerini bizlere ileten müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Taşınma işlemlerinin güvenli yapılabilmesi için sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Hizmet sözleşmesi hazırlarken, sigorta poliçesini de hazırlıyor ve taşınma işlemlerini garanti altına alıyoruz. Taşınılacak evlerin bulunduğu kat durumlarına göre asansör sistemlerimizi kullanıyoruz.

Asansör tercihini müşteri talebine bırakmadan, kat durumuna göre kendi tercihimiz olarak kullanıyoruz. Hizmet fiyat hesaplaması yaparken, asansör sistemi için ekstra hesaplama yapmıyoruz. Taşıma işlem ücretleri içerisinde asansörlü taşıma ücretleri de yer alıyor.