Konyaaltı Evden Eve Nakliyat

Konyaaltı Evden Eve Nakliyat

Profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan Antalya merkezli firmamız Nakliyecim ile 16 yıldır kalitenin adresi olarak sizlerin yanındayız. Konyaaltı evden eve nakliyat yanında tüm Antalya bölgesinde ve Türkiye'de istenilen yere taşımacılık işlerini yapıyoruz. Hizmetlerimize çağrı merkezimizden ya da online olarak nakliyecim.org üzerinden bizimle irtibat kurarak erişim sağlayabilirsiniz.

Hizmet Konularımız

Tecrübeli çalışanlarımız, kaliteli ve teknolojik ekipmanlarımız ile ihtiyacınızın olabilecek her türlü taşıma işlemi konusunda bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

·      Evden eve nakliyat

·      Ofis Taşımacılığı

·      Depolama Hizmetleri

·      Asansörlü Taşımacılık

·      Fuar Taşımacılığı

·      Firma Taşımacılığı

·      Şehirlerarası nakliyat

 

Olarak çeşitlilik arz ediyor. Taşıma öncesi ücretsiz keşif, profesyonel paketleme ve özenli taşıma ile eşyalarınız garantimiz altında istediğiniz yere sorunsuz şekilde taşınıyor.

Ücretsiz Ekspertiz ve Profesyonel Paketleme

Hiçbir ücrete tabi olmadan firmamız ekspertiz hizmetiyle taşıtmayı planladığınız eşyaların yerinde tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada ihtiyaçlar tespit edilirken, bizden isteklerinizi de not alıyoruz. Yaptığımız plana uygun olarak sigortalı taşıma işlemini yerine getiriyoruz.

Paketleme aşamasına özel özen gösteriyor, sizin eşyanıza özel temin edilen paketleme malzemeleri ile profesyonellik içerisinde eşyalarınızı taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Doğru ve iyi paketlenmiş bir eşyanın taşıma aşamasında güvenceye alınmış olduğunun bilinci içeresinde olan ekiplerimiz, bu aşamadaki işlemleri firmamızın belirlediği yüksek standartlar doğrultusunda yerine getiriyor.

Özenli Taşıma

Özel olarak tamamlanan paketlemeden sonra eşyalarınıza zarar gelmemesi adına özenle çalışıyor, asansörle taşıma gibi teknolojik imkanlardan faydalanıyoruz. Taşınacak eşyaların gerek demontajı ve gerekse de taşıma işlemi sonrası kurulumları aşamasına özellikle dikkat ederek, istekleriniz doğrultusunda bunları gerçekleştiriyor ve eşyalarınızı size teslim ediyoruz. Kurumsal şirket yapımızla başta Konyaaltı evden eve nakliyat olmak üzere her noktada sizlere hizmet götürüyoruz.