Mersin Antalya Evden Eve Nakliyat

Mersin Antalya Evden Eve Nakliyat

Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin ile yine Akdeniz'in önemli illerinden olan Antalya arasında profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız Mersin Antalya şehirlerarası nakliyat işlemlerinde, son teknoloji araçlar ve deneyimli eleman kadrosuyla çözüm üretiyoruz.

Son model ve güvenli kapalı kasa araçlarla nakliyat, güvenli nakliyat hizmetinin ilk önemli konusudur. Bu aracı kullanacak deneyimli elemanlar, nakliye işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Pratik, etkili ve aynı zamanda güvenle ev taşıma hizmetinde paketleme ve istifleme yöntemi önemlidir.

Güvenli Nakliye Seçenekleriyle Tanışın

Eşya taşıma işini meslek edinmiş tecrübeli şoförlerle çalışan şirketimiz, eşya güvenliğini ön plana almaktadır. Evden eve, ofis, fuar ve benzeri kategorilerde eşya taşıyan şirketimiz, güvenli araç filosu ile kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına işin ehli profesyonel eleman kadrosuyla çalışıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz taşıtmak istediğiniz yükü inceledikten sonra, fiyat konusunda bilgilendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Taşıma mesafesi ve tercih edilen hizmetler, nakliye fiyatının oluşumunda önemli rol oynamaktadır.

Evden Eve Özel Paketleme

Ekspertiz hizmeti esnasında inceleme yapan elemanlarımız, eşyanın özelliğine uygun paketleme malzemesi tercih etmektedir. Ayrıca taşınacak eşya için en uygun kapalı kasa modeli de bu aşamada belirlenmektedir. Taşıma işleminde asansörün kurulacağı alan, giriş ve çıkışların genişliği de ilk aşamada dikkatli bir şekilde incelenmektedir.

Paketleme işleminde, kırılabilir eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Çizilme ihtimali olan eşyalar ise balonlu naylonlara sarılmaktadır. İstifleme işlemi esnasında dikkat edilen hususlardan biri de kırılabilir eşyaların kutuları en üste, sağlam eşyaların kutuları ise en alta yerleştirilmektedir. İstiflemede eşyanın özelliği, istihap haddi ve boşluk kalmayacak şekilde yerleştirme gibi konularda uzman eleman kadrosu ile çalışıyoruz.