Serik Evden Eve Nakliyat

Serik Evden Eve Nakliyat

İnsanlar hayatlarında en zor iş olarak ev taşıma işlemlerini görürler. Nakliyecim.org sitemizdeki iletişim adresimiz üzerinden bizlere ulaştığınızda, Serik İlçesi içerisinde istediğiniz yere evinizi taşıyoruz. Serik evden eve nakliyat hizmetlerimizi deneyimli ekiplerimiz ile en güvenli şekilde sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde güven ve kalite önemlidir. Önemli olan taşınma sırasında tüm eşyaların zarar görmemesi için gerekli tedbirlerin alınabilmesidir.

Bizi Tercih Etme Nedeniniz

Serik evden eve nakliyat hizmetlerini en güvenli şekilde verdiğimiz için Serik ilçesinde tavsiye edilen bir firma olmaktayız.

Bizi tercih etmeniz, verdiğimiz hizmetlerin özelliklerinden bazıları şunlardır;

·      Asansörlü taşımacılık hizmeti vermemiz

·      Tüm personelimizin deneyimli olması

·      Ürünlerinizi sizin yerinize paketlememiz ve yerleştirmemiz

·      Eşya türü ve yoğunluğuna uygun araç seçeneklerimizin bulunması

 

Bu özelliklerimizi gören ve evini taşımak isteyenler, firmamız ile iletişime geçerek, fiyat teklifleri alabiliyor. Fiyat ve hizmet konusunda gerekli anlaşmayı yaptıktan sonra sizlerin belirleyeceği gün ve saate göre planlamalarımızı yapıyoruz. Taşıma işlemlerimizde kullandığımız tüm araçlarımız yeni ve bakımlı araçlardır. Sigortalı taşımacılık hizmeti vererek verilen hizmetin en güvenilir şekilde olmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Serik ilçesinde yeni yapılan yüksek katlı binalara taşınmak isteyenlere, evden eve taşıma hizmetlerimizi asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile veriyoruz. Asansörlü taşımacılık sayesinde taşıma işlemleri daha hızlı olmakta ve tüm eşyalar zarar görmeden güvenli olarak taşınabilmektedir.

Evden eve taşınma işlemlerinde, binaların durumlarına ve kat sayılarına göre asansörlü taşıma işlemlerine karar veriyoruz. Önceden bina içerisinden yapılan taşımalarda, eşyalar ve bina içerisinde duvarlar çarpma ve sürtünmeden dolayı zarar görebilmekteydi. Asansörlü taşımacılık yaparak bunun önüne geçmiş oluyoruz.

Serik ve diğer yerlerde vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerimizde, kaliteli işçilik ve güvenli nakliye prensiplerine uyarak uygun fiyata hizmetlerimiz sunuyoruz.