Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Günümüzde taşınmak hemen hemen herkesin hayatında en az bir kaç defa yaşadığı bir durumdur. Bu durumlar gerek iş gerekse yeni bir başlangıç amacıyla yapılabilir. Ancak yeni gideceğiniz bölgelere eşya taşımak istemeyebilir ya da nakliyesi pek mümkün olmayabilir. Bu durumda maddi ya da manevi değeri olan eşyalarınızın güvenilir kurumlarda depolanması gerekir. Firmamız her türlü eşyalarınızın depolama hizmeti için sizlere bir telefon kadar yakındır.

Depolama Nasıl Yapılır?

Depolama hizmeti için firmamız öncelikle eşyalarınızı özenle paketler. Paketlenen eşyalar tabanları parke olan odalar halinde depolarda muhafaza edilir. Havalandırma koşulları uygun olan depolarımızda 24 saat güvenlik kameraları çalışır. Firmamız bir günden daha uzun sürelere kadar eşya depolama hizmeti verir. Bu noktada ister ev eşyalarınızın ister ofis eşyalarınızın depolanmasını firmamızdan talep edebilirsiniz.

Firmamızda Verilen Hizmetler

Firmamız depolama hizmeti yanında bir takım nakliye hizmetleri de verir.

Bunlar arasında;

1)    Evden eve nakliyat

2)    Asansörlü taşımacılık

3)    Paketleme hizmeti

4)    Ofis taşımacılığı yer alır

 

Firmamızda verilen hizmetler için yapılması gerekenler hakkında bilgi almak için Nakliyecim sitemizi ziyaret ediniz. 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları firmalara göre değişir. Firmamız depolama fiyatları konusunda en uygun fiyatları sizlere garanti eder. Firmamızda fiyatlar depolanan eşyanın boyutlarına ve süresine göre değişir. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.