Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kentsel dönüşüm kapsamında daha modern ve yeni yapı evlere taşınmak insanların daha konforlu yaşamasını sağlamıştır. Ancak ev taşımak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Ev taşıma işini güvenilir ve minimum zararla yapabilmek için nakliyat firmaları tercih etmek en doğru seçenek olur. Firmamız bölgenin evden eve nakliyat alanında en tecrübeli firması olup nakliye sırasında eşyalarınıza gereken özeni gösterir.

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden eve nakliyat işinde eşyaların taşınması kadar önemli olan bir diğer husus elbette eşyaların paketlenmesidir.

Nakliyat firması tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususların başında;

1)    Firmanın araçlarının bakımlı ve yeni olması gerekir

2)    Firma sigortalı taşımacılık yapmalıdır

3)    Firmanın nakliye konusunda deneyimli bir ekibi olmalıdır

 

Firmamız 2003 yılından bu yana evden eve eşya taşımacılığı yapan güvenilir bir kurumdur. Özellikle Adalar ve Arnavutköy ilçelerde ev taşımacılığı ihtiyacınız varsa firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmada Verilen Hizmetler Nelerdir?

Firmamız evden eve nakliyat işlerinin yanında ofis taşımacılığı, eşya depolama ve paketleme hizmetleri verir. Bu sırada ihtiyaç halinde asansörlü taşımacılık hizmeti de verir. Firmamızda verilen her türlü hizmet için Nakliyecim sitesini ziyaret edeniz. Firmamızda müşteri memnuniyetine önem verilir.

Nakliye Ücretleri

Nakliye ücretleri taşınan eşyanın cinsine ve taşınacak mesafeye göre değişir. Sizde kaliteli ve garantili nakliye hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.