Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Nakliyecim nakliye firması olarak 15 yılı aşkın süredir nakliye alanında hizmet veriyoruz. Antalya’da bulunan merkezimizde kişilerin tüm nakliye hizmetlerini yerine getirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Firma olarak sadece Antalya için değil diğer şehirler içinde nakliye hizmeti veriyoruz. Firma olarak ev ve ofis nakliyelerinin dışında fuar taşımacılığı hizmetini de firmalara özel olarak veriyoruz. Alanında deneyim kazanmış olan nakliye elemanlarımızla fuarlarda yer alacak eşyaların zarar görmeden fuar alanına taşınmasını sağlıyoruz.

Fuar Taşımacılığı Alanında Kaliteli Hizmet

Firmaların fuarlarda kendilerini ve verdikleri hizmetleri göstermelerine yardımcı olmak amacıyla fuarlarda sergilenecek eşyaların taşınması hizmetini veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarının fuar alanlarına zamanında ve zarar görmeden ulaşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Fuar Taşımacılığı Aşamaları

Nakliyecim firması olarak son yıllarda yaygın olarak hizmet vermeye başladığımız fuar taşımacılığı hizmetini bazı aşamalarda gerçekleştiriyoruz.

Bu aşamalar şunlardır;

·      İlk olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir görüşme yapıyoruz.

·      Sonrasında müşterilerimizin fuar alanına taşınacak eşyaları belirlemelerini istiyoruz.

·      Müşterilerimiz eşyaları belirleyip elemanlarımıza gösterdiklerinde eşyaların nakliye sırasında zarar görmemesi için paketlenmesi işlemini gerçekleştiriyoruz.

·      Fuar alanında kullanılacak eşyaları özelliklerine göre paketliyoruz.

·      Paketleme sonrasında eşyaları taşıma elemanlarımız vasıtasıyla nakliye araçlarına taşıyoruz.

·      Daha sonra müşterimizden aldığımız fuar alanına eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

·      Araçlarımızda taşıma işleminde deneyim kazanmış şoförlerimizle hizmet veriyoruz.

·      Eşyalar fuar alanına ulaştığında yine taşıma elemanlarımızla eşyaların araçlardan indirilmesini sağlıyoruz.

·      Fuar günü sona erdiğinde de aynı şekilde eşyaların zarar görmeyecek biçimde araçlarımıza yüklenip adreslerine geri taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

 

Profesyonel olarak verdiğimiz bu fuar taşımacılığı hizmetinden müşterilerimizin memnun kalmaları için son derece özenli davranıyoruz.

Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Firmamızın fuar taşımacılığı hizmetinden faydalanmak isteyenler web sayfamız üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp bilgi alabiliyorlar. Alacakları hizmet konusunda fiyat teklifi almak isteyenlerde web sayfamız üzerinde yer alan formu doldurarak bilgi sahibi olabiliyorlar. Forma iletişim bilgilerini ve yapılacak taşıma işleminin nereden nereye olacağı ve tarih bilgilerini girerek bizlere gönderebiliyorlar. Fuar taşımacılık hizmet fiyatlarımız yapılacak taşımanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.