Hakkimizda

Hakkimizda

2003 yılında hizmete başlayan firmamız 16 yıldır profesyonel nakliye faaliyeti yürütüyor. Kurulduğumuz günden bu güne kadar her türlü ev, ofis ve iş yeri taşımacılığını sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz kapsamında nakliyesi gerçekleştirilen tüm eşyalar sigortalı olarak taşınıyor. Üstelik evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda yer alıyoruz.

Antalya Nakliye Firması

Antalya merkezli olarak hizmet veren firmamız şehir içi ve şehirlerarası yüzlerce nakliye gerçekleştirmiştir. Tüm müşterilerimizden tam not almanın verdiği gururla, hizmetimizi sürekli bir adım öteye taşımaktayız. Nakliye sırasında son model teknolojik cihazlar ve malzemeler kullanarak hızlı ve sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Eşyalarınızı özenle paketliyor, büyük bir titizlikle taşıyoruz. Ev, banka, fuar ya da iş yeri gibi her türlü mekan taşımacılığını aynı özenle gerçekleştiriyoruz. Antalya'nın her köşesine nakliye hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte şehirden şehre nakliye hizmeti konusunda da son derece profesyonel hareket ediyoruz.

Profesyonel Hizmet

Tecrübeli kadromuz ve işinde uzman ekibimiz her türlü nakliye hizmetini profesyonel olarak yapıyor. Özellikle taşıma sırasında eşyaların kırılma, çizilme ya da kaybolma gibi riskleri en aza indiriyoruz. Tecrübeli kadromuz nakliye hizmetinin tüm teknik bilgilerine de hakim durumdadır. Bu sayede hem pratik hem de sorunsuz nakliye sağlıyoruz.

Eşya paketlemede kullanılan malzemelerimiz son derece kalitelidir. Amacına uygun olarak kullanılan bu malzemeler, eşyalarınızın en ufak bir hasar dahi almasını engelliyor. Garantili ve sigortalı olarak verdiğimiz nakliye hizmetine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.